Viessmann Kazanlar

 

Viessmann Kazanlar 

Yüksek kalitedeki çok yönlü Viessmann kazanlar kullanıcılarına tasarruf, üst düzey konfor ve uzun ömürlü kullanım olanağı sunuyor.

Uzun ve kesintisiz çalışma hedefiyle üretilen tüm Viessmann kazanlarının kurulumları yeni ve mevcut tesislerde rahatlıkla yapılabiliyor.

Duvar Tipi Kazanlar

Viessmann Vitodens 200-W

Viessmann Kazanlar
Vıtodens 200-W

Tek bir cihazda 1’e 8 oranında 150 kW ısıtma kapasitesine sahip olan Vitodens 200-W serisi duvar tipi kazanlar, enerji ve yer tasarruflarıyla dikkat çekiyor.

Kaskad sistemlerde 1200 kW kapasiteye kadar çıkabilen bu kazanlar küçük boyutları sayesinde yapılarda birçok noktaya kolayca entegre edilebiliyor.

Matrix-Silindrik brülörü, paslanmaz çelik Inox-Radial ısıtma yüzeyi ve renkli dokunmatik ekranı sayesinde bu kazanlar; yüksek verimli, uzun ömürlü ve konforlu bir kullanım sunuyor.

Lambda Pro Control Plus otomatik yanma kalitesi kontrol sistemine sahip olan Vitodens 200-W serisi kazanlar, gaz tipini kendiliğinden tanıyarak değişken gaz niteliklerine ve işletme şartlarına en uygun yanma koşullarını otomatik olarak ayarlıyor. Bu sayede yüksek verim elde ederek yakıt tüketimini azaltıyor.

Gaz tipi değişimlerinde kendini yeni gaz tipine göre otomatik olarak ayarlayan bu kazanlar, dönüşüm kiti kullanımına da ihtiyaç duymuyor.

Yer Tipi Kaskad Kazanlar

Yatırım maliyeti açısından oldukça verimli olan yer tipi kaskad kazanlar, senkronize bir şekilde çalışıyor. Sistemde kazan sayısı tesisatın ihtiyacına göre belirleniyor.

Sistemde kontrol ünitesine bağlı ve oransal kontrollü çalışan yer tipi kazanlardan biri arızalandığında bir sonraki kazan otomatik olarak devreye giriyor ve sistemin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

Sistem, elektronik kontrol sistemi ile yönetildiği için çok sayıda alanın sıcaklık değeri aynı anda değiştirilebiliyor. Bu durum ısınma verimini artırırken aynı zamanda enerji tasarrufu ve maddi kazanç elde edilmesini sağlıyor.

Yoğuşma konusunda son teknolojiye sahip olan bu kazanlar, çevreye duyarlı sistemleri sayesinde düşük gaz tüketimi gerçekleştiriyor ve buna bağlı olarak da karbondioksit salınımını azaltıyor.

Yüksek derecede sıcak su kapasitesiyle çalışan yer tipi kaskad kazanlar, ısınma verimleri ve ekonomik tasarrufları ile dikkat çekiyor.

Kesintisiz çalışan bu kazanlar, sağlamış oldukları verim, konfor ve tasarrufun yanı sıra uzun ömürlü oldukları için kullanıcılara büyü avantaj sağlıyor.

Sadece gerektiği kadar yakıt tüketen yer tipi kaskad kazanlar, farklı kapasitedeki modelleri sayesinde farklı ölçekteki yaşam alanlarında uygulanabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Keşif Formu

Bu sayfada yer alan iletişim formu aracılığı ile bize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarakta bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

    Sohbeti Başlat
    Yardıma ihtiyacınız mı var ?