Buderus Kazanların Özellikleri Nelerdir?

Uzun yıllardır ısıtma sektöründe hizmet veren Buderus, engin deneyimi ve alanındaki uzmanlığı ile kullanıcılarına yüksek performanslı ve güvenilir ısıtma ürünleri sunuyor.

Buderus marka kazanlar yenilikçi tasarımları, yüksek performansları ve düşük yakıt tüketimi ile ön plana çıkıyor.

Çalışmalarında doğaya saygı ile dikkat çeken Buderus, üretimini çevresel duyarlık ile son teknolojiyi birleştirerek gerçekleştiriyor. Buderus marka kazanlar, kaliteli malzemeleri ve kendilerine has kompakt yapıları ile uzun yıllar kullanılabiliyor.

Buderus marka kazanların anahtar teslim taahhüt işlemlerini gerçekleştiren Türkiye’nin lider ısıtma grubu Fortes Mühendislik, en iyi fiyat garantisi ve her bütçeye uygun ödeme yöntemi ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Buderus Marka Duvar Tipi Kazanlar

Budesus’un üstün yoğuşma teknolojisi sayesinde duvar tipi kazanlar, yanma sürecinde ısının dışarı atılmasına izin vermeyerek daha yüksek enerji kazancı ve buna bağlı olarak yüksek verimlilik sağlıyor.

Farklı büyüklükte yaşam alanları için ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarını yüksek performans ile karşılayan bu kazanlar aynı zamanda bütçe tasarrufu ve doğaya katkı sağlıyor.

Logamax Plus GB172i

30 kW ile 42 kW arasında dört farklı modeli bulunan Buderus Logamax Plus GB172i; değişik büyüklüklerdeki yaşam alanları için enerji verimliliği sağlarken aynı zamanda modern sistem teknolojisini kullanma imkânı da sunuyor.

Logamax Plus GB162

Kompakt yapısı, gelişmiş teknolojisi ve 100 kW kapasitesi ile her türlü konutun ısınma ve sıcak su ihtiyacına en ekonomik çözümü sunan Buderus Logamax Plus GB162 kazanlar, yüksek hassasiyete sahip otomasyon üniteleri ile 1600 kW’a kadar kapasite ihtiyaçlarına cevap verebiliyor.

Buderus Marka Yer Tipi Kazanlar

Kaliteli malzemeleri, kompakt tasarımları, yüksek norm kullanma verimleri ve kolay işletim imkânları ile dikkat çeken Buderus marka yer tipi kazanlar; farklı mekanlar için üretilen çeşitli kapasitedeki modelleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına farklı çözümler sunuyor.

Logano Plus KB372

75-300 kW’lık 6 farklı kapasite aralığı bulunan Buderus Logano Plus KB372, 1:6 gibi geniş modülasyon aralığı sağlıyor ve genellikle büyük kapsamlı projeler için kullanılıyor.

Logano Plus GB402

Tek kazanı ile 395 kW’dan 620 kW’a kadar kapasitesi bulunan Buderus Logano Plus GB402, %110’luk yüksek verimi, konforu ve geniş kullanım alanıyla dikkat çekiyor.

Logano SK755

Merkezi ısıtmada akıllı çözümler sunan Buderus Logano SK755, 420–1850 kW aralığında 9 farklı model ve kapasite olanağı ile çok yönlü bir kazan çeşidi olarak dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Keşif Formu

Bu sayfada yer alan iletişim formu aracılığı ile bize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarakta bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

    Sohbeti Başlat
    Yardıma ihtiyacınız mı var ?