Hemen Teklif Alın


2006 Yılında Doğalgaz Mühendislik Firması olarak kurulan firmamız, ana faaliyet konusu olarak kendisine; Taahhüt, proje ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir.

Eğitimli kadrosuyla hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız, kuruluşu çok daha eski tarihlere dayanan bir çok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış, sektörde lider konuma gelerek sektörün önde gelen tedarikçilerinin dikkatini çekmiştir.

Sektörün lider tedarikçi markaları ile yaptığı bayilik antlaşmaları ileri teknolojiye sahip kazan, güneş kollektörleri, radyatör ve yardımcı malzemeleri, güvenilir ve güçlü alt yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmaktadır.

Tüketiciye verdiği bu hizmetlere yenilerini eklemeye devam etmek ve daha fazla tasarruf etmelerini sağlamak amacı ile 2010 yılında ürün grupları arasına kazan ve kaskad sistemlerini de dahil etmiştir. Aynı konfor ve kaliteli hizmeti daha ucuza sağlayarak müşterilerini bir o kadar memnun etmektedir.

Ülkemizin her bölgesinde bu hizmeti sunabilmek için 2017 yılında kazan ve kaskad platformunu kurmuştur. Bu platformun kurulmasının en büyük amacı tüketicilere hızlı, kaliteli ve etkin hizmet sunarak bilinçlendirmektir.

Ücretsiz Keşif İmkanlarından Yaralanmak İçin Lütfen Formu Doldurunuz.

KAZAN KASKAD BASIN

Merak ettikleriniz, cevap bulamadığınız sorular, bizden haberler ve daha fazlası için basın odamızı takip edebilirsiniz.

Kazan Kaskad Şok Kampanya

Kazankaskad.com kısa süreliğine size özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Lider yoğuşmalı kazanlarda %30 varan indirimler sizleri bekliyor.

Nis 25, 2017
Devamını Oku

Yenilikçi İklimlendirme Çözümleri

Kazan Kaskad olarak dur durak bilmeden her geçen gün yeni ve teknolojik çözümler üretmeye aynı zamanda geliştirmeye devam ediyoruz.

Nis 24, 2017
Devamını Oku

Kazan Kaskad Sistemi Avantajları

Birden fazla duvar tipi yoğuşmalı kazanın paralel bağlanarak kaskad sistem oluşturulması belirli kapasitelere kadar yatırım maliyeti açısından ekonomik olabilmektedir.

Nis 23, 2017
Devamını Oku

Hizmet Ağımızı Keşfedin

Hizmet noktası sayfamızı ziyaret ederek en yakın şubemizi bulabilirsiniz.

Keşfet

Yardıma İhtiyacınız Mı Var

İletişim sayfasını ziyaret ederek veya çağrı merkezimiz aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

Yardım Al

Bilgi Alın

İletişim sayfasını ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Al

HABER BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

Haber bültenimize abone olarak yeni ürünlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.